ذره پرواز هواداران پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ذره: پرواز هواداران پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به پرواز در آسیا ادامه می‌دهیم ، از الدحیل هراس نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش از رویارویی با الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هراسی ندارد.

به پرواز در آسیا ادامه می‌دهیم ، از الدحیل هراس نداریم

از الدحیل هراس نداریم/ به پرواز در آسیا ادامه می دهیم

عبارات مهم : پرواز

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش از رویارویی با الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هراسی ندارد.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در پی مشخص شدن بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با الدحیل قطر اظهار کرد: ما با دشوارترین حریف ممکن در قرعه کشی روبرو شدیم. نتیجه های تیم الدحیل برابر العین امارات که قدرتمندترین تیم حال حاضر امارات است به خودی خود گویای توانایی های بالای آنها هست، ولی قطعا پرسپولیس هم حریف خوشایندی جهت رقبای آسیایی نیست.

وی ادامه داد: من از انجام چنین رویارویی خوشحال هستم لیکن بار دیگر حضور بیش از صد هزار تماشاگر و هواداران ما در ورزشگاه آزادی، بازیکنان ما را روی بال های سرخ خود به سمت پیروزی نهایی حمل کرده و به پرواز خود در اوج آسیا ادامه خواهیم داد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر ما شوق به حضور در مرحله نهایی آسیا را داریم نباید از هیچ حریفی بهراسیم. من به شاگردان خودم و قدرت و اراده آنها اعتقاد دارم و قدرت مهم ما در هواداران مان نهفته است که با حمایت از تیم خودشان آینده نهایی را رقم خواهند زد، چنانکه همواره و به خاص در سه سال اخیر شاهد بوده ایم.

ایوانکوویچ در آخر گفت: هنگامی که هواداران مان هستند و هنگامی که اعتماد و حمایت آنها را داریم، از هیچ مبارزه ای حتی ناعادلانه واهمه نداریم.

به پرواز در آسیا ادامه می‌دهیم ، از الدحیل هراس نداریم

واژه های کلیدی: پرواز | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz